BİZ KİMİZ?

3K Statik Boya birikimini yapmış olduğu tecrübesiyle 2021 itibari ile Konya Karatay’da toz boya üzerine faaliyetlerine başlamıştır.

3K Statik Boya yükselen kalitesi ve artan müşteri memnuniyetleri doğrultusunda devam ettirdiği çalışma hayatını bir adım daha ileriye götürerek 2021 yılı itibariyle Aspak Sanayi Sitesinde Büyük bir alanda ciddi bir kapasite artışı yapmış ve bu bölgede faaliyelerini sürdürmektedir.

Firmamız bünyesinde üstün teknolojili makine parkuru ve deneyimli ekip kadrsou ile 125 mt uzunluğunda tam otomatik sprey hat 8500mm uzunluğunda box tipi alüminyum profil boyama hattı ve bu hatta entegre olarak 8500mm uzunluğunda özel yapım pp daldırma kazanları büyük ve hacimli ürünler için özel dizayn edilmiş 3000x2000x6500 ölçülerinde box tipi fırın mevcuttur.

MİSYONUMUZ
3K Statik dünyadaki bütün teknoloji gelişmeri takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
3K Statik olarak vizyonumuz, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak alüminyum ve metal sektörüne elektrostatik toz boya konusunda rekabetçilerinden farklılaşıp sektörüne kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktır.

Dünyanın Güzeli

Daha güzel, daha renkli bir dünya için çalışıyoruz. Tüm renklerin canlılığını işlerimize yansıtıyoruz, renkler kadar güzel işler çıkartıyoruz.

GALERİ
HİZMETLERİMİZ

Düşünür müsünüz?

Kaliteyi, profesyonelliği hissedip bizimle çalışmayı düşünür müsünüz?

İLETİŞİM